Veliaj publikon pamjet e shkollës së re “Murat Toptani” në Tiranë, mjedise moderne për 360 nxënës dhe parashkollorë

Viti i ri shkollor i gjen nxënësit e zonës së Selitës me një shkollë të re, e cila do të ofrojmë tashmë të gjitha standardet për procesin e mësimdhënies.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet e reja të shkollës "Murat Toptani" e cila është gati të presë 360 nxënësit e saj.

“Super shkolla e re "Murat Toptani". Gati të mirëpresë 360 nxënësit dhe stafin edukativ. Mjedise moderne me standarde bashkëkohore: 4 laboratorë, palestër, hapësirë të dedikuar për parashkollorin”, shkruan Veliaj.

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Allora: 13/09/2021 12:51

    Duhet një shkollë e re edhe në zonën e 21 Dhjetorit,ish fusha e Aviacionit e ish Parku i Autobusëve,se janë ndërtuar me qindra pallate të reja

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Mes tensioneve me Rusinë, Blinken vizitë të mërkurën në Ukrainë