POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Vendosi 1 euro-fitoi 250 mijë, Milot Rashica bën milioner tifozin (FOTO)

Futbollisti Milot Rashica

Futbollisti i Kombëtares Kosovare, Milot Rashica me golin e shënuar në minutat e fundit jo vetëm i dha fitoren 2-1 Werder Bremen ndaj Eintracht Frankfurt, por edhe pasuroi një tifoz.

Tifozi kishte parashikuar pesë ndeshjet e së shtunës pasdite dhe kishte luajtur vetëm 1 euro duke fituar 250,000 euro.

Skedina fituese e tifozit

Fituesi i kishte luajtur me pjesë të gjitha ndeshjet, duke i gjetur të gjitha, por ishte goli i Rashicës në minutën e 96’ të takimit që i dha paratë tifozit.

ke.mu.
Komento