Veshjet perfekte për natën e Vitit të Ri (FOTO)

Veshjet perfekte për natën e Vitit të Ri (FOTO)

Foto nga Viktoria Beckham

Shumica e grave kalojnë një periudhë stresi kur bëhët fjalë se çfarë të vishni darkën e Vitit të Ri.

Nëse mendoni se veshjet me shkëlqim a janë edhe këtë vit, përgjigja është PO, ato nuk largohen kurrë.

Xixat dhe shkëlqimi përshtaten më së miri me frymën e festave, dritave.

Nuk ka rëndësi nëse xixat janë në fustan, fund apo pantallona.

Nëse nuk e keni vendosur akoma, mund t’i hidhni një sy veshjeve të mëposhtme.

Mund të mbështetni edh enë veshje të vipave, të cilat janë më pranë modës së fundit se kuzhdo tjetër.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)