Veshur me pizhama, Alfio duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur të Fatmës

Veshur me pizhama, Alfio duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur të Fatmës

Fatma dhe Alfio

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani janë ndër çfitet më simpatikë shqiptarë dhe së bashku janë në pritje të bebes së tyre për herë të parë.

Ndërkohë që jemi në prag të festave të fundvitit, Fatmën e ndajnë edhe pak ditë mnga ndjesa e të qrnit nënë.

Alfio e ka treguar herë pas here përmes postimeve në rrjetet sociale se është shumë i entuziazmuar për ndjesinë e të qënit baba.

Sigurisht që 2020 nuk do jetë si çdo vit tjetër për Alfion dhe Fatmën, pasi një anëtar i ri do i shtohet familjes së tyre.

Përmes një postimi në Instagram, të dy shfaqen të përqafuar, ku Alfio përkëdhel barkun e rrumbullakosur të Fatmës.

“Kte vit jam i sigurt! Do fillojn viti i ri ne menyren me te mire te mundshme”, ka shkruar Alfio krahas fotos. 

Alfio dhe Fatma

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori