VIDEO/ 5 gola dhe përmbysje në Ballsh, Egnatia fiton me Bylisin

Pamje nga 'Adush Muça'

Në "Adush Muça" në Ballsh, Bylis humbi 2-3 me Egnatian. Pesë golat e takimit u shënuan në pjesën e dytë, teksa në 45 minuta ndodhi shumëçka. Minuta e 47 e takimit solli golin e parë të ndeshjes, me Lajthinë që kaloi në avantazh vendasit. Në minutën e 56 Laurentino nga pika e bardhë e penalltisë shënoi për 1-1. Në minutën e 63 rrogozhinasit kaluan në avantazh me Dwamena, për t'i lënë vendin Atandës në të 83 minutën për rezultatin 1-3. Tre minuta nga fundi, Trumci shënoi për rezultatin final 2-3. Përmbysje, tension dhe gola në një ndeshje të luftuar. Bylis me 26 pikë mban vendin e parafundit, teksa Egnatia rikthehet të fitojë për vendin e katërt me 34 pikë.

VIDEO/ Kukësi ul me 'këmbë në tokë' Partizanin, Egnatia fiton në Ballsh! Erzeni barazon me Laçin (RENDITJA)

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

'Frontline'/ Lita: Influencër të lidhur me Metën e Kryemadhin janë kontrolluar nga BKH! S’justifikojnë shtëpinë! Bregu: Dosja CEZ-DIA e mbyllur