Video/ Autostrada Tiranë-Durrës, autobusi rrezikon jetën e pasagjerëve, udhëton vetëm me dy goma

Kujdesi që duhet të tregojmë kur ecim në rrugë me makinë është thelbësore për jetën tonë dhe të personave që ndodhen bashkë me ne në makinë. Mirëpo disa njerëz nuk u kushtojnë rëndësi detajeve që mund të kthehen në rrezik jete nga momenti në moment. Një video e mbërritur në redaksinë e Shqiptarja.com, e xhiruar nga drejtues i një automjeti, tregon një autobus që ecën i anuar përgjatë rrugës. Do mjaftonte pak shpejtësi dhe mjeti do të rrëzohej së bashku me njerëzit që ka brenda. Në pamjet e mëposhtme shihet qartë se autobusi gomat e njërës anë i ka krejtësisht të dala jashtë funksionit. Shikojini:

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Bashkëqeverisja/ Rama: E-Albania, një emër i njohur për të gjithë! 95% e shërbimeve online, s'ka radhë e korrupsion në administratë