Video/ Autostrada Tiranë-Durrës, autobusi vë në rrezik pasagjerët, udhëton vetëm me dy rrota

Autobusi në autostradën Tiranë-Durrës

Kujdesi që duhet të tregojmë kur ecim në rrugë me makinë është thelbësore për jetën tonë dhe të personave që ndodhen bashkë me ne në makinë. Mirëpo disa njerëz nuk u kushtojnë rëndësi detajeve që mund të kthehen në rrezik jete nga momenti në moment. Një video e mbërritur në redaksinë e Shqiptarja.com, e xhiruar nga një drejtuesi i një automjeti, tregon një autobus që ecën i anuar përgjatë gjithë rrugës. Mjafton pak më tepër shpejtësi dhe mjeti do të rrëzohej së bashku me njerëzit që ka brenda. Siç shihet në pamjet e mëposhtme gomat e njërës anë të autobusit kanë dalë tërësisht jashtë funskionit.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Ministrja e Jashtme në Ministerialin e OSBE-së: Ballkani i Hapur, mjet efektiv për bashkëpunimin dhe dialogun mes vendeve