VIDEO/ Barazimi nuk pranohet në Shkodër, ultrasit e Vllaznisë vendosin 'në rresht për një' lojtarët

Lojtarët dhe tifozët e Vllaznisë

Vllaznia nuk ia doli të merrte tri pikë as në "Loro Boriçi". Në debutimin e Qatip Osmanit në krye të stolit të shkodranëve, Vllaznia barazoi 1-1 me Erzenin për javën e 11-të në Superligën e futbollit. Pas ndeshjes, "Vllaznit Ultras" nuk janë pajtuar me rezultatet e fundit dhe vendin e gjashtë në renditje, duke vendosur "në rresht për një" lojtarët. Disa minuta tifozët duket se kanë kërkuar llogari nga lojtarët, me shpresën për një kthim te fitoret.

Renditja/ Partizani s'dorëzohet kurrë, fiton 0-1 në Laç në minutën e 94! Tirana mposht 2-0 Teutën, Vllaznia dhe Erzeni paqe 1-1 (GOLAT)

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?