VIDEO/ Belotti nuk mjafton për Romën, Betis me një këmbë në play-off

Andrea Belotti

Betis dhe Roma barazuan 1-1 për ndeshjen e katërt në grupet e Europa League. Canales në minutën e 34 kaloi në avantazh spanjollët, me Romën që u përgjigj në të 53 minutë me Belottin. Barazimi në transfertë komplikon pozitat e italianëve në grupin C, me Betis që qëndron në krye me 10 pikë duke qenë me një këmbë në sfidat me eleminim, ndërsa Roma pas katër ndeshjeve ka po katër pikë. Dy humbje, një fitore dhe një barazim për djemtë e Mourinho në këtë kompeticion.

VIDEO/ Gol në 'frymën e fundit', Manchester United në play-off! Lazio nuk ia del në 'Olimpico'

×

Meta në 'sulm', Milaim Zeka në 'Frontline': Arrestimet e mëdha bëhen fundjavave! Nuk mund askush të fitojë luftën ndaj Amerikës