VIDEO/ Çerekfinalja e Champions League, tifozët e Barcelonës godasin me sende të forta autobusin e ekipit të tyre

VIDEO/ Çerekfinalja e Champions League, tifozët e Barcelonës godasin me sende të forta autobusin e ekipit të tyre

Autobusi i ekipit dhe tifozët e Barcelonës


Çmenduri në Champions League. Tifozët e Barcelonës kanë ngatërruar ngjyrat dhe kanë qëlluar me gurë dhe sende të tjera të forta autobusin e skuadrës së tyre, në kohën që ekipi katalanas po i drejtohej stadiumit për ndeshjen e sotme çerkfinale kundër PSG-së.

Barcelona fitoi 2-3 në Paris një javë më parë dhe është me një këmbë në gjysmëfinale, teksa me mijëra tifozë shoqëruan ekipin për në stadium, duke pasur dhe nga ata që qëlluan me gurë, dukshëm duke ngatërruar ngjyrat. Sjellje të tilla nuk janë të përshtatshme në këtë nivel, ndërsa për fat nuk pati asnjë problem me autobusin e ekipit mik.

 


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Befasi në Champions League, Dortmund - PSG në gjysmëfinale! Francezët përmbysën 1-4 Barcelonën, gjermanët 4-2 Atl. Madridin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit