VIDEO dhe FOTO/ Tjetër aksident i rëndë, tre makina bëhen copë në autostradën Vlorë-Fier

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në rrugët e vendit. Në autostradën Vlorë-Fier janë përplasur 3 automjete.

Nga pamjet e siguruar nga Report Tv shihet se të tria mjetet e përfshira janë shkatërruar thuajse totalisht.

Sipas burimeve fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, edhe pse dëmet materiale janë shumë të mëdha. 

Foto nga aksidenti

K.T./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me përfshirjen e aleatëve në listat fituese të PD-së?

Komento

Komente

 • Vicidoli: 04/12/2020 18:40

  I vrau Edvin Mafia vodhi leket e rrugeve te ngrihemi ta shporrim

  Përgjigju
  • shqupist leshi: 04/12/2020 19:35

   qe ne ne mengjes shpejt te ngrihemi?/

 • Shofer: 04/12/2020 18:07

  Koka shëndosh, po distancën e siguris në rrugë nuk njohin këta ?!

  Përgjigju
  • shofer1: 04/12/2020 19:18

   te ecesh me +120km/ore ne byth te tjetrit 30 cm larg teksa po ja ben me drita per te treguar tangerllik, koken do hash ne fund te fundit×

Lajmi i fundit

John

Tjetër dëshmi rrëqethëse nga Covid2, ‘viktimë’ e Tires: Na kërkoi 50 euro për ta ruajtur! Dhamë 4 mijë euro, babai na vdiq! E çuam 98 kg dhe doli 40 kg!