VIDEO/ Dopieta e Cavanit nuk mjafton, Valencia e Gatusso-s s'fiton as me vendin e fundit

Festa e Cavani

La Liga luajti sot ndeshjet e 10-ta në kampionat. Valencia dhe Elche barazuan 2-2. Skuadra e Gatusso nuk ia doli të merrte fitoren pas dopietës së Cavanit, me sulmuesin nga Uruguaji që shënoi në minutat 41 dhe 45+7 të pjesës së parë. Përmbysja e golit të Milla nuk pati sukses, ndërsa sërish Milla për dopietën personale në të 65 minutë dërgoi shifrat në 2-2 për t'i dhënë nga një pikë skuadrave. Valencia me 14 pikë shkon në vendin e shtatë, ndërsa Elche në vendin e fundit me tre pikë.

VIDEO/ Mungesa e Muriqit ndikon, Sevilla fiton në ishull! Valencia dhe Elche 4 gola për një pikë

Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?