VIDEO e plotë/ Si reaguan të trembur banorët e Big Brother nga breshëria e kallashnikovit! Kristi: Thashë se ishte këtu brenda

VIDEO e plotë/ Si reaguan të trembur banorët e Big Brother nga breshëria e kallashnikovit! Kristi: Thashë se ishte këtu brenda

1679909028_Screenshot2.jpg

Një orë pas mesnatës së mbrëmshme persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë drejti ambienteve të Top Channel në Tiranë, pranë shtëpisë ku po zhvillohet spektakli Big Brother VIP. Banorët e shtëpisë së BBV e kanë dëgjuar breshërinë e të shtënave dhe kanë reaguar të trembur, pa ditur se ç’po ndodh! Qetsori, Kristi dhe Nita kanë dëgjuar duke parë njeri-tjetrin me pikëpyetje.

Biseda mes tyre

Kristi pyeti: Çfarë ishte kjo???

Qetsori: Kallash!!!

Kristi: Thashë se ishte këtu brenda!!!

Nita: Ishte afër


Lajmi kryesor:

Breshëri kallashnikovi drejt Top Channel, pranë Big Brother! Vritet roja, po ngrohej në kabinë! Dyshohet se autorët ikën drejt Vlorës dhe hodhën një armë në ferra


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi