VIDEO/ Gëzon Shqiptarët, Tom Holland bën simbolin e shqiponjës me duar

VIDEO/ Gëzon Shqiptarët, Tom Holland bën simbolin e shqiponjës me duar

Tom Holland

Aktori i njohur, Tom Holland dhe ylli i serisë së filmave “Spider-Man”, ka rrëmbyer zemrat e shqiptarëve pasi ka bërë me duar simbolin e shqiponjës.

Një video e ndarë në rrjetet sociale Twitter dhe TikTok tregon aktorin britanik duke krijuar formën e shqiponjës me duar, simbolin që përfaqëson flamurin shqiptar.

Ndërsa përgatitet për foton, fansja i kërkon aktorit të bëjë shqiponjën me duar. Me një buzëqeshje dhe qasje të hapur, Holland pranon pa hezitim dhe formon simbolin e njohur, duke dëshmuar njëherësh sensin e tij të afërt dhe respektin për kulturën e fansave.

@iconstyle.al

Aktori i ‘Hollywood’, Tom Holland i njohur për rolin ikonik të ‘Spiderman’ ka rrëmbyer zemrat e gjithë shqiptarëve pasi së fundmi është shfaqur duke bërë simbolin e shqiponjës ????????????????

♬ original sound - ICONSTYLE

 

 

S.S/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kosovë/ Policia konfirmon se ka ndodhur një shpërthim në afërsi të Liqenit të Ujmanit

Kosovë/ Policia konfirmon se ka ndodhur një shpërthim në afërsi të Liqenit të Ujmanit