VIDEO/ Gjimshiti luan 23 minuta, Atalanta leksion Napolit në 'Maradona'! E mposht 0-3

Moment nga ndeshja

Në "Maradona" Napoli kampion në fuqi u turpërua 0-3 nga Atalanta. Për miqtë në pjesën e dytë (67') u fut në lojë edhe Berat Gjimshiti. Djemtë e Gasperinit nxorën në pah dobësitë e vendasve, duke zhbllokuar pas vetëm 26 minutave lojë me Miranchuk. Në fundin e pjesës së parë Sccamaca shënoi edhe golin e dytë. Napoli u duk i pafuqishëm për të reaguar, me bergamaskët që gjetën edhe golin e tretë me Koopmeiners.

GOLAT/ Juventus katër ndeshje pa fitore, e mund edhe Lazio! Milan tri pikë në Firenze, Atalanta 'shkërmoq' Napolin me tre gola

1 maji, a respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?