VIDEO/ Goli i dytë i Marokut kundër Belgjikës, komentatori arab nuk përmbahet

VIDEO/ Goli i dytë i Marokut kundër Belgjikës, komentatori arab nuk përmbahet

Festa e Marokut

Maroku fitoi 0-2 me Belgjikën në grupin F të Kupës së Botës. Goli i qetësisë erdhi në minutën e 90+2 nga Aboukhlal, pas asistit të Ziyech. Në mediat sociale po qarkullon komenti në arabisht i këtij goli, me komentatorin që nuk përmbahet pasi Maroku siguroi tri pikët e para në këtë Botëror.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Maroku është befasia e radhës në Kupën e Botës, afrikanët fitojnë me Belgjikën falë 2 supergolave dhe marrin kreun e grupit F! Marokenët 'djegin' Brukselin (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Institucionet paralele të Serbisë që funksionojnë lirshëm në Kosovë

Institucionet paralele të Serbisë që funksionojnë lirshëm në Kosovë