VIDEO/ ‘Ik se t'i **** robt’, me shkop bejsbolli dhe gurë, sherr masiv mes dy grupeve në zonën e Astrit në Tiranë

VIDEO/ ‘Ik se t'i **** robt’, me shkop bejsbolli dhe gurë, sherr masiv mes dy grupeve në zonën e Astrit në Tiranë

Sherri i të rinjve në Astir

TIRANË- Dhuna është kthyer në trend në vendin tonë. Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë.

Një videon e publikuara nga JOQ, shihen pamjet e dhunshme ku shikohet se si dy grupe të rinjsh zihen më njëri-tjetrin për motive që s’dihen.

Nga pamjet duken se disa nga të rinjtë kanë edhe shkop bejsbolli në dorë. Ndërsa nga zërat dëgjohen se disa godasin bashkëmoshatarët edhe me gurë.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Popopo: 29/03/2023 11:59

    Kryeqyteti evropian i rinise :)

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi