POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO/ Ish-deputeti i Bashës bën publik skenarin e PD-LSI: Në 30 qeshor nëpërmjet dhunës nuk do të lejohen zgjedhjet!

Funksionarët e lartë të PD-së nuk fshihen më. Ata të gjithë në rrugë dhe në studio televizive po nxisin trazirat me deklarata të drejtpërdrejta, duke bërë thirrje për dhunë dhe kaos, fare hapur.

E tillë ka qenë edhe deklarata e ish deputetit Ervin Salianji ditën e sotme në A2 televizon, ku është shprehur  se ‘Në 30 qershor nëpërmjet dhunës nuk do të lejohet zgjedhjet nga qytetaret…”, duke paralajmëruar kështu edhe skenarin që PD dhe LSI kanë përgatitur për atë ditë.

E gjithë kjo që Salianji thotë direkt në media është e paprecedentë dhe është e dënueshme me ligj (kodi penal)./Lexo.al

B.K./d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • KAÇI HAJREDINIT: 14/05/2019 12:18

  O salinjan po pse se mer dhe shegën maman tënde për intervista seajo ka shum provoj. Ajo kasollen e LOPËS e bëri shpi publike aty ku ti ngjite. A e shikon se sa revolucjonare e ke shegën. Mere shegën mos e lër vetëm o salinjan komplet SHEJTAN ja kalon shegës. FALEMNDERIT PËR MIRKUPTIMIN.

  Përgjigju
 • Raul: 13/05/2019 23:06

  ti kujton se po tremb një popull, , fundi juaj erdhi

  Përgjigju
 • Ilir: 13/05/2019 22:20

  Aman hajde ketu tek lagjia ime tek Don Bosko te lutem. Hajde dhe me pengo mua kur te votoj. Te sfidoj...!

  Përgjigju
 • Tomi: 13/05/2019 21:35

  Jo po cfare deklaroi Bardhi? ASnjehere PD nuk ka bere thirrje per dhune.... PD eshte kunder dhunes... HA HA HA ...SI NUK E KUPTOJNE QE BEHEN QESHARAKE KUR FLASIN DHE TE URRYER KUR VEPROJNE...

  Përgjigju
 • Zhulsat e pd: 13/05/2019 19:36

  Qeni qe leh, nuk te han o salikar

  Përgjigju
 • toni: 13/05/2019 17:50

  hajde ti trim na pengo,se pos ta q.. motren

  Përgjigju
 • Italia: 13/05/2019 16:17

  Ai qen qe leh nuk te ha dhe ju asgje sdo beni sic po beni ime sa beni gam gam kot provoje dili popullit perpara ate dit dhe shkoni qef se nji qe e ka ber mend me votu nuk e ndaloni ju ta keni te qart se jeni ber si kalamajt e vegjel po kalove nga rruga ime dhe ju keshtu ini ber keni humbur shum pik me kete qe po beni i hyt detit ne kembe

  Përgjigju
 • CaBone: 13/05/2019 16:11

  Ooooo qenka ber me trrim mbreme, hajde vajz hajde? Forca dhe simpatizantet e PS te mbroni 30 Qershorin pastaj ta shikojm kte

  Përgjigju
 • Xxx: 13/05/2019 14:59

  Ka ardhur nga fshati me vellain kriminel qe e ka financuar

  Përgjigju
 • Shkodra: 13/05/2019 14:54

  Goca mamit vet,kur edhe kjo ben si trime.Po populli pa buk qe duhet bej.

  Përgjigju
 • Berti: 13/05/2019 14:30

  Kemi nje k/prokurore qe eshte si kukull lecke. Nuk kemi asnje prokuror te ndershem dhe trim qe te filloje me iniciative hetimin per djalin e Sheges. Kemi nje polici inekzistente qe referon per veper penale vetem te dehurit ne timon. Kemi Ramen qe qeveris me batuta dhe nuk mbeshtetet tek forca e ligjit por vetem tek opinionet e nderkombetareve. Duhet te votojme per nderkombetaret dhe te shprresojme qe te zbatohet ligji. Djali i Sheges e ka ndare mendjen qe do e beje Saliu deshmor te demokracise, prandaj shpetojini jeten, futeni ne burg qe ti bjeri b***es.

  Përgjigju
  • Bravo: 13/05/2019 22:27

   E ke gjetur fiks..hahaha

 • emigranti: 13/05/2019 14:17

  Me keto qe bejne keto tregojne qe nuk jan shqipetare e nxisin vellavrasjen... Te nxjerri dhe ps ne shesh simpatizantet e ca do behet pastaj... Shkoni e loboni ne europe e amerike po ju pranuan mereni pushtetin...

  Përgjigju
 • vlora: 13/05/2019 14:08

  Kapeni futeni brenda kte legen te PD na ben dhe trimin ky..jane budallenj ata njerez qe i shkojn pas

  Përgjigju
 • Maks: 13/05/2019 14:06

  Ore nuk ndonje hund lesh tua mbyll gojen ketyre qelbesirave qe per karriget e tyre jan gati te fusin ne luft civile shqiperin

  Përgjigju
 • vlora: 13/05/2019 14:03

  Eshte ne vete ky legen?Si flet kaq hapur per dhune?Ky do rahur prz..

  Përgjigju
 • agim: 13/05/2019 13:58

  Mire bejme mbasi skemi as prokuror te pergjithshem as gjyqtar shqiptare.

  Përgjigju
 • Tiku: 13/05/2019 13:53

  Po me keto kercenime kaq hapur dhe ky njeri esht i lir???

  Përgjigju
 • Pff: 13/05/2019 13:51

  O zot i madh ky eshte kokra e idiotit.. Hapu DHEEEEEEEEE

  Përgjigju
 • Vlonjati: 13/05/2019 13:23

  Hajde provoje dhe blloko njerzit në Vlorë.

  Përgjigju
  • ccp: 13/05/2019 17:11

   Ama ku je o vlonjati tjeter se nuk durojme dot; hajde me pengo mua, do votoj ne Skele.

  • Turi: 13/05/2019 16:02

   E provuat në 1997 ikët u fshehtë në Tiranë si minjt Turi, e keni provuar një herë po ti do jesh i vogël se mban mënd, pyet një herë ata që janë më të mëdhenj se ty.

  • Turi: 13/05/2019 14:36

   Do ta provojme ne vlonjatet e tjere ne vlore duro dhe do ta shohesh

 • redi: 13/05/2019 13:19

  Akoma me kete legenin mashtrues ordiner merreni ju.Ky ben trimin dhe kur rrihet ben denoncimin.Ky eshte mender deputeti me peshtire per 3o vjet demokrature.Te perdoresh grushtin kunder tij eshte turp ky do vetem dy shpulla dhe iken me vrap

  Përgjigju
 • undheti: 13/05/2019 13:12

  çfar thot ky legeni...o r....pt ku ti kesh...je ne vet? futeni brenda...ky ka qen deputet? keta deputet do ta drejtojn shqiperin? o zot ndimo shqiperin

  Përgjigju
  • raul: 13/05/2019 14:00

   ky vellai i kriminelit me 3 emra qe dergjet rrugeve dhe burgjeve te europes eshte fryre shume por me 30 qeshor do rrije si mi i lagur se nuk duket per trim por vetem llafazon i tipit homo,,,,