VIDEO/ Kallaku rikthehet me gol, Teuta dhe Egnatia ndajnë pikët

Teuta 1-1 Egnatia

Teuta dhe Egnatia barazuan 1-1 për javën e 17-të në "Niko Dovana". Ndeshja u vendos në pjesën e dytë, me skuadrat që ndajnë pikët. Miqtë e Shpëtim Duros shënuan të parët me anë të Dwamena në minutën e 51 të ndeshjes. Sherif Kallaku vendosi ekuilibrat në minutën e 70 nga pika e bardhë e penalltisë, me fantazistin që rikthehet me gol te Teuta. Egnatia me 26 pikë mban vendin e katërt, teksa Teuta me 18 pikë në vendin e tetë. Pas javës së 17-të, Tirana kryeson me 31 pikë renditjen, ndjekur nga Partizani dhe Vllaznia. Teuta, Bylis dhe Kukësi janë në zonën e ftohtë.

VIDEO/ Kukësi s'di të fitojë, Erzeni i bën gjëmën në shtëpi! Teuta dhe Egnatia ndajnë pikët

Minimumi jetik në vend 184 euro për person, a është i mjaftueshëm?

×

Veliaj mbledh asamblenë e PS-së Tiranë: Sulmohemi nga ata mbi ballkon ose paralele! E shohin shtetin për ta shqyer, habiten që ne shkojmë në SPAK