Video/ Kërkon të shpëtojë nga burri që po e dhunonte, gruaja shtatzënë tenton të hidhet nga dritarja

 Video/ Kërkon të shpëtojë nga burri që po e dhunonte, gruaja shtatzënë tenton të hidhet nga dritarja

Momentet tronditëse të një gruaje shtatzënë braziliane e cila teksa mundohej t’i shpëtonte dhunës së shkaktuar nga bashkëshorti tenton të hidhet nga dritarja e apartamentit, është bërë virale në të gjithë mediat sociale.

Në pamje shihet se një grua shtatzëne 10 javëshe përpiqet të hidhet nga dritarja e katit të dytë të banesës pasi do të shpëtojë nga burri i saj, i cili po e abuzonte, por që ai më pas e tërheq brenda, para se të ndërhynte policia.

Sipas Daily Mail, incidenti ndodhi në Duque de Caxia, Rio de Janeiro dhe u filmua nga fqinjët 35-vjeçarja Maria Jose shihet në video teksa vë këmbën në dritare, ndërsa burri e tërheqte në banesë. Më pas gruaja shfaqet sërish në dritare dhe përkulet, ndërsa burri i saj është mbi të dhe e kërcënon.

José deklaroi se burri i saj prej dy vitesh e kishte rrahur vazhdimisht gjatë gjithë kohës. Batista dyshohet se e kërcënoi atë dhe djalin e saj katërvjeçar nga një lidhje e mëparshme.

'Ai ishte xheloz dhe shumë posesiv. Ai nuk më linte të dilja në rrugë, vetëm për punë. Unë madje humba punën time, 'tha José.

Ndërkohë që autoritetet policore u shprehën së nëse nuk do të kishin ndërhyrë komshinjtë gruaja edhe mund të ishte vrarë. 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Tri pikët e Teutës, Edi Martini: Fitore e vuajtur, probleme me lodhjen

Tri pikët e Teutës, Edi Martini: Fitore e vuajtur, probleme me lodhjen