VIDEO/ Kjo është makina e shkrumbuar që autorët përdorën për të ekzekutuar 39-vjeçarin te ‘Kodra e Diellit’

Kjo është makina që kanë përdorur autorët gjatë atentatit të Briken Sanaj. Makina tip ‘Benz’ u gjend e djegur në Qafë-Kashar, në afërsi të një biznesi pllakash.


Lajmi kryesor:

Atentati në Tiranë/ 39-vjeçari u vra për hakmarrje, e qëlluan sapo la familjen në shtëpi! 2 autorët u futën te ‘Kodra e Diellit’ duke çarë rrethimin e jashtëm


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

I Akullti dhe Frenki dënojnë Serbinë

I Akullti dhe Frenki dënojnë Serbinë