VIDEO/ Me këngë shqip, Barcelona prezanton Lewandowskin dhe Gavin në ceremoninë e 'Topit të Artë'

VIDEO/ Me këngë shqip, Barcelona prezanton Lewandowskin dhe Gavin në ceremoninë e 'Topit të Artë'

Gavi, Pedri dhe Lewandowski në ceremoninë e "Topit të Artë"

Barcelona ka prezantuar suksesin e Lewandowskit dhe Gavit në cermoninë e Topit të Artë me këngë shqip. Një remix mes Dj Gimi-o, Ricky Rich dhe Dardan me titull "Habibi" është kolona zanore e pamjeve.

"Sa shumë talent mes këtyre të dyve", shkruajnë katalanasit në rrjetin Tik-Tok. Kujtojmë se sulmuesi polak fitoi çmimin e golashënuesit historik, teksa u rendit i katërti futbollist më i mirë në botë për vitin 2022. Nga ana tjetër, Gavi mori çmimin e talentit më të mirë të ri për 2022. Kujtojmë se Benzema fitoi trofeun më të rëndësishëm individual.  

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • lumi: 19/10/2022 13:56

    prandaj e hongren ata...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Dy mite te rreme mbi përçarjen e PD, që duhen shembur për t’i hapur rrugë reformimit

Dy mite te rreme mbi përçarjen e PD, që duhen shembur për t’i hapur rrugë reformimit