VIDEO/ Miqësorja me Arabinë Saudite, Kombëtarja kuqezi e pëson nga penalltia! Mbyllet pjesa e parë

Kombëtarja

Kombëtarja shqiptare e futbollit po luan miqësoren me Arabinë Saudite në Abu Dhabi. Pjesa e parë është mbyllur në avantazhin 1-0 të Arabisë Saudite, me golin që u shënua në minutën e 43 të ndeshjes nga pika e bardhë e penalltisë. Kujtojmë se ky duel është në terr të plotë informativ, me duelin që nuk transmetohet në asnjë kanal televiziv.

Formacioni startues i kuqezinjve:

Shqipëria: Kastrati, Gurishta, Bitri, Turkaj, Marku, Mala, Deliu, Mucolli, Hadroj, Cikalleshi, Xhixha Trajner: Edy Reja

VIDEO/ Miqësorja në terr informativ, kombëtarja shqiptare barazon me Arabinë Saudite! Për kuqezinjtë shënon Balaj, Reja eksperimenton

'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?