VIDEO/ Momente paniku për Aguerron, ish-sulmuesi ndjen shqetësime me zemrën në transmetim

VIDEO/ Momente paniku për Aguerron, ish-sulmuesi ndjen shqetësime me zemrën në transmetim

Sergio Aguerro pas problemit në zemër

Sergio Aguerro trembi shikuesit në një transmetim në internet, teksa ish-sulmuesi ndjeu shqetësime në zemër, gjë që e konfirmoi edhe vetë. Ish-futbollisti i City-t dhe Barcelonës u detyrua të bënte një ndërhyrje në zemër pas problemeve, duke u tërhequr pak muaj më parë nga futbolli.

Në transmetimin live, Aguero ishte duke folur normalisht, por një moment të caktuar shtangu dhe pushoi teksa nga ana tjetër e pyetën argjentinasin për detajet. Aguero e sqaroi situatën duke theksuar se ndjeu aritmi dhe se pajisja e vendosur i dërgoi një sinjal duke konfirmuar problemin në zemër.

Për fat të mirë asgjë serioze për 34-vjeçarin, që tanimë pas tërheqjes nga futbolli për shkak të zemrës është fokusuar në rolin e analistit.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Begaj takon Kryetarin e Parlamentit të Mbretërisë së Arabisë Saudite, fokusi tek forcimi i marrëdhënieve dypalëshe

Begaj takon Kryetarin e Parlamentit të Mbretërisë së Arabisë Saudite, fokusi tek forcimi i marrëdhënieve dypalëshe