POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Video/ Momenti kur Edi Paloka tenton të qëllojë me televizor në Kuvend!

Edi Paloka me televizor ne dore ne Kuvend

Opozita lëshoi sot miell, ujë dhe sende të tjera të forta në drejtim të qeverisë në sallën e Kuvendit.

Por kulmi duket se është arritur kur deputeti demokrat Edi Paloka ka marrë një televizor me dy duar për të goditur ekzekutivin.

Paloka dështon në tentativën e tij vetëm sepse televizori është tepër i madh dhe nuk do të kishte arritur ta lëshonte me sukses drejt objektivit të synuar.

Sipas deputetëve socialistë të pranishëm në sallë, televizori në fjalë është i Kuvendit dhe u shkull për t’u përdorur për të goditur anëtarët e qeverisë.

Komento

Komente

 • Haruni: 13/04/2018 12:02

  ME KETO MASHTRIME QE PO BEN KRYEMINISTRI KUKSIANEVE ED PALOKA DUHET TA GODISTE RAMEN ME TELEVIZOR DHE TE SHPETONTE KY POPULL NGA DIKTATORI

  Përgjigju
 • blenard: 13/04/2018 09:24

  o zot kush kap tv ne ajer paloqja o loqe mushke nuk ta ka kush friken o kelysh i berishes

  Përgjigju
 • Viçidoli Dixhital: 12/04/2018 23:08

  Ja cubat e mi. Paloqja shmebull qe duhet me u mar.

  Përgjigju
 • Queens ny: 12/04/2018 21:19

  Po pse keta legena njererez pa piken e llogjikes dhe pa personalitet kerkojne te na qeverisin ne??

  Përgjigju
 • Labi: 12/04/2018 20:59

  Bastardi thyen televizor dhe e paguan populli shqiptar se ky ska Per ta paguar kur ..Po t Kemi polizi e shtet ky bastard duet ta paguaj na xhepi Kete televizor .le ta qelloj me telefonin e Vet edin ramen Po Jo me televizor dhe kareiket e sendet e parlament se ato jan gjaku popullit shqiptar ebi ka bler populli shqiptar ato jo ai plera ..

  Përgjigju
 • Alban: 12/04/2018 18:50

  Uroj qe pagesen per demin nga tv i shkulur dhe perplasur pertoke te mos e paguajme nga taksat tona!?

  Përgjigju
  • Gringo: 12/04/2018 20:15

   Raseni Brenda kete qen bir qeni qe i iken buza prapa veshit kur flet. 2021 po vjen dhe shqiptaret ja kane prere bileten cerdhes kriminale PD. Do ta asgjesojne me vote te lire kete "cesspool" qe ushqen vemje te tipit Paloqja, Strazo, Ervin Kurvjari dhe Lulash Bythfishkuri.