VIDEO/ Myrto Uzuni shënon golin e 7-të në La Liga

VIDEO/ Myrto Uzuni shënon golin e 7-të në La Liga

Myrto Uzuni

1708275893_1706985042myrtouzuni.jpg

Myrto Uzuni ka shënuar golin e shtatë në La Liga për këtë sezon. Sulmuesi i Kombëtares barazoi ndeshjen për Granadan në minutën e 75, me vendasit që po humbisnin 0-1 nga Almeria. Pas pasimit nga Gumbau, Uzuni u tregua i saktë përballë portierit duke bërë që të tijtë të barazonin 1-1 për raundin e 25-të në La Ligan spanjolle.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Real Madrid humb shansin e shkëputjes, Vallecano e Balliut e ndal 1-1! Myrto Uzuni shënon golin e 7-të në La Liga, Muriqi titullar në humbjen e Mallorcas


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale