VIDEO/ Një gol për tri pikë, Barcelona fiton kundër Portos në 'do Dragao'

Barcelona

Në "do Dragao" Porto vendase humbi 0-1 me Barcelonën për grupin H të Champions League. Ndeshja u vendos nga goli i Ferran Torres në minutën e 45+1 të ndeshjes. Asisti i Gundogan u shfrytëzua mirë nga sulmuesi, që nuk gaboi përballë portierit. Pjesa e dytë ishte e luftuar, ndërsa në fund Gavi doli me karton të kuq te miqtë. Pas kësaj fitoreje, Barça me gjashtë pikë është në krye të grupit, ndjekur nga Porto dhe Shakhtar me tre pikë.

GOLAT/ Milani 'pa busull' në Champions League, Newcastle turpëron PSG-në! Man. City mrekullohet nga Alvarez, Lazio fiton 'in-extremis'! Shënon Arbnor Muja

A respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

GOLAT/ Cristiano Ronaldo 'si vera', shënon dopietë dhe dërgon Al Nassr në finalen e Kupës