VIDEO/ Paqe dhe 2 gola në Durrës, Erzeni me Bylisin ndajnë pikët

Erzeni - Bylis

Në "Niko Dovana", Erzeni barazoi 1-1 me Bylis. Sfida nisi e luftuar për dy skuadrat, teksa Muçollari në minutën e 33 shënoi një gol të bukur në zhvillimet e një këndoreje. Në pjesën e dytë shijakasit shtynë përpara dhe gjetën golin e barazimit me Sadikin në minutën e 83. Pas javës së 15-të Erzeni me 22 pikë qëndron në vendin e katërt, ndërsa Bylis me 16 pikë mban vendin e tetë.

VIDEO/ Egnatia fiton me Kastriotin në transfertë, dhurata nga krutanët! Bylis ndal Erzenin në 'Niko Dovana', Vllaznia poker Teutës

Sipas jush për kë do të votonte diaspora?

×

Albin Kurti në Samitin e Malit të Zi: Serbia të dorëzojë Milan Radoçiçin dhe grupin kriminal që vranë rreshterin Afrim Bunjakun