VIDEO/ Pasagjerët braktisin të tmerruar avionin pasi 38-vjeçari hap derën e emergjencës

VIDEO/ Pasagjerët braktisin të tmerruar avionin pasi 38-vjeçari hap derën e emergjencës

Pasagjerët në Aeroportin Ndërkombëtar Louis Armstrong në New Orleans, kanë braktisur të tmerruar avionin në të cilin ishin, pasi një 38-vjeçar kishte hapur pa ndonjë arsye derën e emergjencës.

Veprimi i 28-vjeçarit, identiteti i të cilit deri më tani është anonim, ka bërë që pasagjerët të tremben duke menduar se avioni i kompanisë ajrore Southwest Airlines. ka pësuar ndonjë defekt serioz.

Dëshmitarët okularë filmuan momentin, ku duket se pasagjerët në panik zbrisnin nga avioni, pas veprimit të 38-vjeçarit.

Ky i fundit u neutralizua menjëherë nga stafi i aeroportit, dhe u mbajt i izoluar për një kohë të shkurtër deri në ardhjen e autoriteteve.

K.M/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Amnistia do votohet në Kuvend, a duhen falur protestuesit e opozitës?×

Lajmi i fundit

Ali Ahmeti prezanton Bujar Osmanin kandidat për president të Maqedonisë së Veriut

Ali Ahmeti prezanton Bujar Osmanin kandidat për president të Maqedonisë së Veriut