VIDEO/ Protestuesit i vënë flakën Bashkisë Bordeaux në Francë

VIDEO/ Protestuesit i vënë flakën Bashkisë Bordeaux në Francë

Videot dhe fotot janë dera e përparme e bashkisë së Bordeaux në flakë.Nuk është ende e qartë se sa pjesë e ndërtesës është djegur, ose kush është përgjegjës për flakët - por duket se është një zjarr i konsiderueshëm.

 


Lajmi kryesor:

Parisi ‘në flakë’! Mbi 1.8 mln protestues kundër Macron, kundër rritjes së moshës së pensionit! I vihet zjarri Bashkisë Bordeaux, polici pa ndjenja tërhiqet zvarrë nga kolegët (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Veliaj i dhuron ‘Çelësin e Tiranës’ artistes Shkurte Fejza, nesër koncerti te Pallati i Kongreseve!

Veliaj i dhuron ‘Çelësin e Tiranës’ artistes Shkurte Fejza, nesër koncerti te Pallati i Kongreseve!