VIDEO/ Sara Hoxha reagon e revoltuar: Nuk jam shtatzënë, mjaft shkruajtët gjëra që nuk i kam thënë

VIDEO/ Sara Hoxha reagon e revoltuar: Nuk jam shtatzënë, mjaft shkruajtët gjëra që nuk i kam thënë

Një rrjet prej kohësh qarkullonte një lajm se Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula është në pritje të ëmbël. Por blogerja ka vendosur t’i vërë ‘kapakun’ të gjitha këtyre aludimeve.

Përmes një video në ‘Tik Tok’, duke përdorur zërin e Ermionela Lekbellos, Sara hedh poshtë të gjitha lajmet.

Krah videos ajo shkruan me hashtag: Nuk jam shtatzënë.

‘Ju të bëni me bo video. Ka mundësi të mos shkruani në portale gjëra që nuk kam thënë. Gjëra të trilluara nga ju se doni audiencë. Unë kam një Tik Tok, kam dhe një Instagram, ku flas me publikun. Okej? Nuk kam nevojë që të flisni ju në emrin tim”-thotë Sara duke iu bashkangjitur zërit të Ermionës.

 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fshati: 10/04/2023 11:24

    Mer ilaçet te keqen xhaxhi se te bojne mire.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Zyrtare/ Joshua Zirkzee, lojtar i ri i Manchester United

Zyrtare/ Joshua Zirkzee, lojtar i ri i Manchester United