VIDEO/ 'Shpërthen' festa në Milano, Lautaro kalon në avantazh Interin

VIDEO/ 'Shpërthen' festa në Milano, Lautaro kalon në avantazh Interin

Lautaro

74' Inter 1-0 Milan/ Lautaro Martinez kalon në avantazh Interin. Pas asistit të Lukakut, argjentinasi mposht Maignan.


Lajmi kryesor:

Interi 'ia merr dorën' Milanit, zikaltërit fitojnë dy derbi dhe marrin biletën e finales së Champions League (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Grushta kundër arbitrit në Kategorinë e Tretë, policia arreston në fushë futbollistin shqiptar (VIDEO)

Grushta kundër arbitrit në Kategorinë e Tretë, policia arreston në fushë futbollistin shqiptar (VIDEO)