VIDEO/ S'ka fitues në derbin e Madridit, Atletico ngec në shtëpi

VIDEO/ S'ka fitues në derbin e Madridit, Atletico ngec në shtëpi

Goli i shënuar nga Getafe

Atletico Madrid barazoi 1-1 me Getafen për javën e 20-të në La Liga. Derbi i vogël i Madridit nuk nxori të fituar, me djemtë e Simeones që nuk e mbajtën dot avantazhin e Correa në minutën e 60-të. Ishte Unal që në të 83 minutë vendosi barazimin. Me 35 pikë, Atletico mban vendin e katërt, teksa Getafe me 18 pikë është në vendin e parafundit.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Derbi i Madridit s'ka fitues, Atletico ngec në shtëpi! Elche surprizon Villarealin, 7 gola në Sevilla


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Publikohen pamjet/ Momenti kur forcat e policisë mësyjnë lokalin që administrohej nga djali i biznesmenit Ymer Lala

Publikohen pamjet/ Momenti kur forcat e policisë mësyjnë lokalin që administrohej nga djali i biznesmenit Ymer Lala