VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

Messi dhe lojtarët e Australisë

Argjentina fitoi dje 2-1 me Australinë në Kupën e Botës. Fundi i 90 minutave i dha të drejtë amerikano-jugorëve të merrnin biletën për në fazën çerekfinale, teksa presin Holandën.

Pas ndeshjes shumë nga lojtarët e Australisë nuk i kanë rezistuar një fotoje me Messin. Në radhë për të takuar yllin e futbollit botëror, disa prej tyre do kenë një kujtim me "Pleshtin".

Veçse për 90 minuta në fushë, lojtarët e Australisë kanë marrë si kujtim një foto me Messin në dhomat e zhveshjes.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

I vendosi tritol banesës së një polici dhe një qytetari në 2020, arrestohet 33-vjeçari në Shkodër

I vendosi tritol banesës së një polici dhe një qytetari në 2020, arrestohet 33-vjeçari në Shkodër