VIDEO/ Tom Cruise ngatërron makinën e tij me atë të kryeministrit britanik

VIDEO/ Tom Cruise ngatërron makinën e tij me atë të kryeministrit britanik

Tom Cruise

 

Aktori i Hollivudit Tom Cruise, ka ngatërruar makinën e tij me atë të kryeministrit britanik, Rishi Sunak.

Në pamjet e publikuara aktori u përpoq që të hapte makinën, ndërsa më vonë duke buzëqeshur shihet se ecën drejt makinës së tij pak para se të mbërrinte kryeministri britanik dhe shoqëruesi i tij.

Cruise aktualisht ndodhet në Angli ku edhe po xhirohen episodet e fundit të serialit ‘Mission Impossible’, i cili pritet të dalë vitin e ardhshëm.

 
@dailymailuk Rishi Sunak for the next Mission Impossible movie? ???? The PM and Tom Cruise almost had quite a mix up as they got off their helicopters in Wandsworth, South London ???? @aditya mehta #rishisunak #tomcruise #helicopter #election #missionimpossible ♬ original sound - Daily Mail UK

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com