Video tronditëse, prifti djall në Greqi ngacmon seksualisht një djalë të ri në mes të rrugës

Një video tronditëse është publikuar në një media greke ku shfaq një prift i cili ka ngacmuar seksualisht një djalë të ri në një nga rrugicat e zonës Plaka në Athinë. Pamjet që do të trazonin çdo mendje logjike zbulon se një prift ngacmon seksualisht një djalë të ri, në mes të ditë në një rrugicë në zonën Plaka të Athinës.

Media greke shprehet se djali i ri me shumë mundësi mund të jetë me origjinë arabe, ndërsa kanë qenë kamerat e sigurisë së zonës që kanë filmuar gjithçka. Në video duket se ka qenë një kalimtar i rastit që ka bërë që prifti të ndalojë së kryeri veprime të turpshme. Pas largimit të kalimtarit, prifti largohet dhe i riu e ndjek nga pas.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Patrioti: 22/02/2021 22:39

  Keta jane perverse.

  Përgjigju
 • Mondi Barcelona: 22/02/2021 20:03

  Jasu o (Qi)rje Janullatos

  Përgjigju
 • zjarri: 22/02/2021 19:37

  haha hajdee malaka me fort me fort. O ju q*** rracen jevgjit e evropes

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Zjarret në Kanada mbulojnë qytetin e Nju Jorkut me mjegull! Miliona njerëz thithin ajrin e rrezikshëm

VIDEOLAJM/ Zjarret në Kanada mbulojnë qytetin e Nju Jorkut me mjegull! Miliona njerëz thithin ajrin e rrezikshëm