VIDEO/ Tymi mbulon autostradën Tiranë-Durrës, merr flakë makina! Shpëton pa lëndime drejtuesja 33-vjeçe

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në drejtim të qytetit bregdetar. Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, makina është djegur tërësisht, teksa tymi ka mbuluar të gjithë zonën.

Fatmirësisht drejtuesja 33-vjeçare e mjetit ka dalë e palënduar nga mjeti.

"Më datë 23.06.2021, rreth orës 09:45, tek mbikalimi i Casa Italias, me drejtim lëvizje Tiranë-Durrës, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtuese S. E., 33 vjeçe, ku ka vetëm dëme materiale.  Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes", thuhet në njoftimin e policisë.

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Karaburuni ende nën 'pushtetin' e flakëve, situata kritike, digjen qindra hektarë me shkurre e pemë! Punonjësit e zonave të mbrojtura në 'luftë' me zjarrin prej 4 ditësh