VIDEO/ U afrua te goli kundër Italisë, Xhuliano Skuka shënon ndaj Armenisë! Kuqezinjtë në avantazh

VIDEO/ U afrua te goli kundër Italisë, Xhuliano Skuka shënon ndaj Armenisë! Kuqezinjtë në avantazh

Momenti i golit nga Skuka

Shqipëria kalon në avantazh me Xhuliano Skukën pas 28 minutave lojë. Një asist i bukur nga Çokaj bën që sulmuesi i Partizanit mos gabojë me gjuajtjen nga brenda zonës.

 


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Fitore pas 370 ditësh, Kombëtarja i shënon dy herë Armenisë në 'lamtumirën' e Reja-s! Shkëlqejnë lojtarët e Superligës, gol Skuka


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm