VIDEO/ Vrasja në Tiranë, ka lëvizje në Elbasan! Policia ngrihet në këmbë dhe ngre postblloqe

 

 

Policia e Elbasanit ngre pike kontrolli ne dalje te autostradës Tirane-Elbasan te zona e quajtur rrethotullili i shijonit.

Po ndalohen dhe kontrollohen persona te dyshimet qe mund te kene dore ne vrasjen e ndodhur ne kryeqytet.


Lajmi kryesor:

Atentat mafioz në Tiranë, vritet Erigers Mihasi, mik i ngushtë i Ervis Martinajt, i njohur për ngjarje të bujshme kriminale! I vrarë edhe një 26 -vjeçar (VIDEO)


K.T./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria