VIDEOLAJM/Papa Françesku bekon
djalin e Kryeministrit Rama, Zahon

VIDEOLAJM/Papa Françesku bekon<br />djalin e Kryeministrit Rama, Zahon
TIRANË - Papa Françesku pak para largimit nga Tirana ka bekuar djalin e Kryeministrit Rama në ambientet VIP të aeroportit ‘Nënë Tereza.’

Pasi ka mbërritur në aeroportin ‘Nënë Tereza’, Papa Françesku është pritur nga Kryeministri Rama dhe pak çaste më pas ka mbërritur edhe bashkëshortja e kryeministrit, Linda Rama bashkë me djalin në krahë, Zahon.

papa bekon zahon
papa bekon zahon

papa dhe zaho
Ky është bekimi i dytë që Zaho ka marrë nga Papa Françesku, pasi të parin ai ia ka dhënë kur Linda Rama ishte në muajt e parë të shtatzënisë, gjatë vizitës që çifti kryeministror zhvilloi në Vatikan.

Redaksia Online
(a.h/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet