VIDEOLAJM/ S'mjaftojnë grushtet në ring, sherr masiv pas ndeshjes së boksit në Shkodër, të përfshirë dhjetëra tifozë e boksierë

Pas ndeshjes mes Alban Beqirit të Tiranës dhe Arjon Kajoshit të Vllaznisë, tifozë e boksierë të të dy ekipeve kanë zbritur në parket dhe janë përplasur fizikisht.

Ndeshja u fitua nga Kajoshi i Vllaznisë, por tifozët, trajnerët dhe boksierët e Tiranës nuk ishin dakord me këtë rezultat duke sjellë përleshje.

Lajm në përditësim...

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas protestë para Ministrisë së Arsimit, studentët e Fakultetit të Shkencave të Natyrës lejohen të futen pa vaksinë