VIDEOLAJM/ Presidenti Macron qëllohet me shuplakë në fytyrë, pamjet bëhen virale

VIDEOLAJM/ Presidenti Macron qëllohet me shuplakë në fytyrë, pamjet bëhen virale

Momenti kur truprojat largojnë gruan

Presidenti i Francës Emmanuele Macron është sulmuar në publik. Teksa po takonte qytetarët në rrugët e Parisit, një grua e goditi me shuplakë. Pamjet janë bërë virale në rrjet ndërsa nuk dihet kur ka ndodhur pasi presidenti dhe qytetarët shfaqen me maska, masë për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

Ajo afrohet pranë presidentit që është i rrethuar nga bodigardët, e qorton dhe më pas e qëllon. Truprojat ndërhynë menjëherë për ta larguar.

Kjo nuk është hera e parë që Macron sulmohet në publik. Një tjetër ndodhi në vitin 2021 kur e goditën me vezë.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Beni: 22/11/2022 13:15

    Popull me b*le jo legena si ne qe po na degjenerojne politikanet per 32 vjet dhe asgje nuk u ka ndodhur

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, afër studiove të Big Brother, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, afër studiove të Big Brother, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve