VIDEOLAJM/ Rikthehet edicioni i dytë i eventit automotiv, Rama: Bën bashkë koleksionistë të industrisë së automibilizimit

VIDEOLAJM/ Rikthehet edicioni i dytë i eventit automotiv, Rama: Bën bashkë koleksionistë të industrisë së automibilizimit

Foto nga eventi automotiv

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video në rrjete sociale rikthimin e dytë të edicionit Automotive Fair Albania, eventit më të madh të pasionit automotiv.

Rama shkruan se ky event që do të nisë në datat 26-29 tetor në pallatin e Kongreseve, do të bëjë bashkë prodhues e koleksionistë të industrisë së automobilizimit.

‘MIRËMËNGJES

dhe me rikthimin e edicionit të dytë, të Automotive Fair Albania, eventit më të madh të pasionit automotiv, duke bërë bashkë prodhues e koleksionistë të industrisë se automobilizmit, në datat 26-29 tetor në Pallatin e Kongreseve, "Sheshi Italia" e "Nënë Tereza", ju uroj një ditë të bukur.’- shkruan Rama.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Aeroplanmbajtësja amerikane mbërrin në Korenë e Jugut për stërvitje të përbashkëta ushtarake

Aeroplanmbajtësja amerikane mbërrin në Korenë e Jugut për stërvitje të përbashkëta ushtarake