VIDEO-Skandali! Roja përdhunues koncert para nxënësve: Baby, ti më dole fake, të dua si i çmendur

TIRANE-Thellohet akoma më shumë skandali që u zbulua pak ditë më parë i përdhunimit të së miturës nga roja i shkollës 9-vjeçare në Kamëz.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku roja i shkollës 65-vjeçari Abaz Doku në një nga festat e organizuara nga shkolla ka marrë rolin e protagonistit, veshur me shapka dhe pantallona të shkurtra dhe me një çantë brezi këndon para nxënësve.

Me mikrofon në dorë 65-vjeçari këndon tekstin e këngës së Dhurata Dorës me titull “Zemër”, "Baby, ti më dole fake, të dua si i çmendur" ndërkohë edhe kërcen.

Në vend që të ishte në krye të detyrës te dera si roje, 65-vjeçari ka marrë kontrollin duke u kthyer në protagonist kryesor të festës nën moton pas tij 'ne jemi miqtë e librit'.

Por kush mban përgjegjësi për këtë, që nga asgjëja, nga roje te dera te bëhet protagonist kryesor?

Drejtori i shkollës u pezullua pak ditë më pasi, pasi plasi skandali, por në fakt koncertin roja e ka dhënë përpara drejtuesit të institucionit arsimor.

//Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento

Komente

 • agron topuzi: 05/06/2020 09:02

  VARENI ME LITAR KETE GJAKPRISHUR!!!!

  Përgjigju
 • Ελενη: 04/06/2020 23:45

  Raste të tilla pedofilie ,padiskutim që duhet të dënohen me vdekje.

  Përgjigju
 • Aston Martin: 04/06/2020 23:07

  Rasti i rojes eshte lule!! Ne Shkoder ne shkollen 9-vjeçare "10 Korriku" eshte ne trupen drejtuese nje trafikant i qenieve njerezore qe nuk dihet se kur e ka kryer fakultetin!!

  Përgjigju
 • tani: 04/06/2020 22:51

  te kthehet denimi me vdekje dhe te ndergjegjesoen politikanet se keni shkaterruaj shqiperin .po rrin per hir te atyre qe cliruan shqiperin

  Përgjigju
 • Qytetari: 04/06/2020 20:50

  Do ikin dhe keto qe ka mbetur dhe do qendroje roja qe do dale nga burgu per mungese provadh, cim peka, bes sallaku, mona etj.. O ju q robt ku e cute kete vend..Tek femijet do e paguani ca i bete ketij vendi..

  Përgjigju
 • arben: 04/06/2020 20:38

  DIGJENI TE GJALLE KETE PEDERAST!!!!!

  Përgjigju
 • Aristidhi: 04/06/2020 19:52

  Hajde se tani do ta shpartallojne marmiten ne burg o pis! Bir kurve, do ta zgjerojne vrimen qe te rrije gjithmone hapur, mos te kete saldator te ta ngjise me

  Përgjigju
  • www.youngtribune.com: 05/06/2020 06:04

   Demin me te madh ai e ka bere. Vajza ka kaluar ne depresion dhe do I duhen vite te tera per ta kaluar kete ngjarje te rende. Ai monstra duhet te mbyllet ne nje burg te sigurise se larte dhe ta shohi diellin vetem nje ore ne jave.

 • Beni: 04/06/2020 19:23

  Qenka shoke me Xhelalin e Shamikuqes

  Përgjigju
 • Santa Quaranta: 04/06/2020 19:02

  Sa popull loqe paskemi qene?!!

  Përgjigju
 • Mirditor: 04/06/2020 17:52

  Denim me vdekje për kto llojë krimesh. Qa i duhen botes kto njerz?

  Përgjigju
 • Azizi: 04/06/2020 17:49

  Denimi me varje duhet te rivendoset...

  Përgjigju
  • Lola: 05/06/2020 18:02

   E mjera Shqiperi me keta pisa qe na drejtojne×

Lajmi i fundit

John

Vaksina e Pfizer, efektive ndaj varianteve të reja të COVID-19