Vitet nuk ndryshuan asgjë, çiftet hollywoodiane që koha vetëm i zbukuroi

Vitet nuk ndryshuan asgjë, çiftet hollywoodiane që koha vetëm i zbukuroi

Chrissy Teigen dhe John Legend

Gjithçka mund të ndryshoi brenda një dekade apo edhe më shumë, por jo për këto çifte.

Më poshtë do të shohim disa prej çifteve që duket sikur koha nuk i ka ndryshuar.

1. Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

“Bennifer” ose Jennifer Lopez dhe Ben Afleck kanë qenë bashkë nga viti 2002-2004, më pas u ndanë, por u ribashkuan këtë vit!

2. Beyoncé dhe Jay-Z

Ky çift ka mbajtur jetën private larg dritave të famës. Ata janë martuat në 2008 dhe së bashku kanë 2 fëmijë.

3. Mila Kunis dhe Ashton Kutcher

Çifti është takuar për herë të parë në 1998 gjatë xhirimeve të “That ‘70s show”, por filluan të dilnin në vitin 2012 dhe u martuan në 2015. A nuk janë po aq të bukur sa dikur?

4. John Legend dhe Chrissy Teigen

Këngëtari dhe modelja u njohën në vitin 2006, u fejuan në vitin 2011 dhe u martuan në  vitin 2013 . Ata sot kanë 2 fëmijë dhe një familje shumë të bukur.

5. Nicole Kidman dhe Keith Urban

Nicole u martua me këngëtarin në vitin 2006 dhe sot kanë 2 vajza.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri të Kosovës, Begaj: Dhuna e serbëve ndaj KFOR e pajustifikueshme, nevojitet çtensionim i situatës

Tensionet në veri të Kosovës, Begaj: Dhuna e serbëve ndaj KFOR e pajustifikueshme, nevojitet çtensionim i situatës