'Viti pamjeplotë!', Linda Rama sjell foton e gëzuar me Zahon dhe Gregun

Foto nga familja e kryeministrit Rama

Festë e gëzuar, plotë hare dhe ngrohtësi familjare ka qenë edhe në familjen e kryeministrit Rama.

Përveç publikimit të fotos së Gregor Ramës në 1 janar, edhe bashkëshortja e kryeministrit Rama, Linda ka publikuar një foto të tyre, 

Në foto shfaqen Linda, Gregu dhe vogëlushi Zaho, duke u qeshur e argëtuar me lodrat e Zahos.

"Viti pamjeplotë 20/20, full of vision" ka shkruar Linda, krahas fotos në Tëitter.

Kujtojmë që Zaho është më i vogli i familjes së Lindës dhe kryeministrit Rama dhe Greg e Rea janë nga martesa të mëparshme të tyre.

Foto nga postimi i Lindës

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento