Vizita në Tokio, Rama publikon 'foton e ditës' duke parë pemët

Vizita në Tokio, Rama publikon 'foton e ditës' duke parë pemët

Kreu i qeverisë Edi Rama ka publikuar fotografi nga Tokio, ku shfaqet duke parë pemët dhe e cilëson si "FOTO E DITËS".


Lajmi kryesor:

42 vite marrëdhënie Diplomatike me Japoninë, Rama ndan fotot dhe video nga vizita në Tokio: Diskutuam një sërë projektesh me rëndësi


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit