Vlorë, digjet një makinë e parkuar në oborrin e një banese, dyshohet e qëllimshme! U spërkat me benzinë edhe 4 ditë më parë (VIDEO)

Një automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen 'Partizani' në Vlorë.

Automjeti tip 'Reno' ka qenë i parkuar në oborrin e banesës, ndërsa paraprakisht dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme. Katër ditë më parë, persona të identifikuar spërkatën me benzinë automjetin, por pa mundur t'i vinin flakën.

Nuk dihet identiteti i pronarit të automjetit dhe as arsyet e zjarrvënies. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin