Vlorë, i djegin 'BMWX5' në oborrin e banesës (EMRI)

Vlore - Një makinë tip 'BMWX5' është djegur në lagjen ’24 Maji’ në Vlorë në mesnatë. Makina është në pronësi të Andi Selmanaj dhe ka qenë e parkuar në oborrin e banesës së tij.

Dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme.

Rreth orës 00:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “BMW X5”,  në pronësi të shtetasit A. S, banues në Vlorë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit” informoi sot policia e Vlorës.

.1709423933_fot.jpg

Foto: Makina e djegur e Andi Selmanaj

S.G/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vlore Vlore: 04/03/2024 17:02

  Eshte me kartele ky tipi dhe kur u kap fliste perçart nuk e njihte pronarin e mjetit thjeshte inat, e kam inat thoshte

  Përgjigju
 • Vlora: 03/03/2024 10:36

  Ky më duket çun i mirë mua po habitem përse ja kanë bërë?

  Përgjigju
  • @Vlora: 03/03/2024 11:13

   Dy jane arsyet per djegie P ose P

 • Sondazhi i ditës:

  Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Dibër/ Reshje të lehta dëbore në rrugët e qytetit (VIDEO)

Dibër/ Reshje të lehta dëbore në rrugët e qytetit (VIDEO)