Vlorë/ Sherr me thika te berberi, 40-vjeçari plagos dy punonjësit! Mbetet dhe vetë i lënduar (VIDEO)

VLORË- Një sherr me thika është regjistruar këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës, ku për pasojë tre persona kanë mbetur të lënduar. Ngjarja është regjistruar rreth orës 20:40, në lagjen “Lef Sallata”, pranë shkollës “24 Maji” në një berberhane. Të plagosur kanë mbetur Mexhit Arapi, 40 vjeç, Ervis Sejko, 35 vjeç dhe Kevin Nuredini, 23 vjeç.

Autori i ngjarjes, Mexhit Arapi dyshohet se ka plagosur me thikë Ervis Sejkon dhe Kevin Nuredinin, dy punonjësit e berberhanes. Shkak i sherrit dyshohet se është bërë një konflikt i çastit.  Autori ka tentuar të largohet, por është arrestuar nga Policia. Ai është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë, edhe dy punonjësit e berberhanes ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

IGMF: Të burgosurit politikë në Bjellorusi janë në gjendje shumë të rëndë

IGMF: Të burgosurit politikë në Bjellorusi janë në gjendje shumë të rëndë